Regulamin sklepu internetowego SmakiGarwolina.pl

I. WARUNKI OGÓLNE
1. Sprzedawca – Sklep internetowy SmakiGarwolina.pl jest własnością firmy “SmakiGarwolina Arkadiusz Wiśnicki” z siedzibą w Garwolinie przy ul. Wiejska 19.
Wpis do działalności Gospodarczej: 001762527/2016; NIP: 8261942863; REGON:366048150
2. Administratorem danych osobowych jest Arkadiusz Wiśnicki prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą
SmakiGarwolina Arkadiusz Wiśnicki (ul. Wiejska 19, 08-400 Garwolin).
3.Sprzedawca zapewnia dostarczenie produktów wyłącznie na terenie województwa mazowieckiego.
4. Bezpośredni kontakt ze sprzedawcą jest możliwy za pomocą:
• e-mail: biuro@smakigarwolina.pl
• telefonicznie 797 312 258
• za pomocą formularza kontaktu

II. REJESTRACJA W SKLEPIE SMAKIGARWOLINA.PL
1. Złożenie zamówienia oraz zawarcie umowy uzależnione są od prawidłowego wypełnienia formularza rejestracyjnego (podanie prawidłowych danych osobowych, adresu e-mail), wyrażenie zgody na zawarcie umowy sprzedaży i zapoznanie się z regulaminem sklepu www.SmakiGarwolina.pl.
2. Rejestracja w sklepie SmakiGarwolina.pl jest jednorazowa. Zamówienia są realizowane po zalogowaniu się (podaniu loginu i hasła) w sklepie SmakiGarwolina.pl.

III. WARUNKI DOKONYWANIA ZAMÓWIEŃ
1. Złożone zamówienie (jako potwierdzenie) jest wysyłane na wskazany adres e-mail
2. Sprzedawca zastrzega sobie prawo do weryfikacji danych Kupującego. W formularzu muszą zostać umieszczone wszystkie dane, które pozwolą na prawidłową identyfikację Klienta, w szczególności numer telefonu kontaktowego i adres email.
3. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za niedostarczenie towaru lub opóźnienie w dostawie spowodowane wyłącznie podaniem przez Klienta błędnego adresu dostawy.
4. Umowa sprzedaży zawarta jest z chwilą potwierdzenia przez Sprzedawcę przyjęcia zamówienia do realizacji
5. Sprzedawca może zrezygnować z realizacji zamówienia w przypadku:
• nieprawidłowo wypełnionego formularza
• bezskutecznej próby potwierdzenia zamówienia
• naruszenia niniejszego regulaminu
6. Dokonywanie zamówień można wykonywać 24h/ na dobę we wszystkie dni w roku. Jednak realizacja zamówień jest możliwa od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00 (po uprzednim kontakcie telefonicznym) z wykluczeniem dni ustawowo wolnych od pracy zgodnie z obowiązującymi przepisami.
7. Klient może dokonać zmian w zamówieniu do momentu jego zrealizowania, czyli do momentu przekazania do wysłania. Możliwość rezygnacji bądź zmiany w zamówieniu może wykonać telefonicznie pod nr +48 (22) 25 70 177, jednak w przypadku wysłania już produktów pod wskazany adres za przesyłkę będzie musiał zapłacić.
8. Produkty są dostarczane do Klienta wraz z dokumentem sprzedaży w postaci paragonu fiskalnego lub faktury VAT (Klient ustala to w momencie dokonania zamówienia i w przypadku podania dokładnych danych potrzebnych do jego wystawienia).
9. Umowy sprzedaży zawierane w sklepie internetowym SmakiGarwolina.pl są przechowywane w systemie przez okres co najmniej 3 miesiące od daty zawarcia każdej umowy
10. W przypadku, gdy wybrane produkty nie będą dostępne w danym czasie, Klient zostanie o tym poinformowany telefonicznie lub e-mailowo. Wówczas Klient może poprosić o dostarczenie pozostałych produktów, wydłużyć czas oczekiwania lub anulować zamówienie
11. Minimalna wartość zamówienia to 750zł brutto. W innym przypadku zapraszamy do naszych sklepów stacjonarnych.
12. Zakupione produkty są dostarczane pod wskazany adres lub odbierany osobiście w jednym ze sklepów stacjonarnych
13. Przy zamówieniu należy podać adres dostawy i nr telefonu. Oddzwonimy i umówimy się na termin dostarczenia zamówienia
14. Produkty są dostarczane do klienta w ciągu 3 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia, chyba że uzgodniono inaczej. Nasza firma zastrzega sobie prawo do potwierdzenia zamówienia.
15. Zamówienia można składać poprzez:
• e-mail: biuro@smakigarwolina.pl
• telefonicznie 797 312 258
• za pomocą formularza kontaktu
16. Nr konta, na który należy uiszczać należność NEST BANK: 66 1870 1045 2078 1005 4924 0001
• Dane właściciela: Arkadiusz Wiśnicki, ul. Wiejska 19, 08-400 Garwolin

IV. CENY I KOSZTY DOSTAWY
1. Podane ceny są cenami brutto zawierającymi ustawowy podatek VAT z wyłączeniem kosztów przesyłki.
2. Do każdego zamówienia wystawiana jest faktura VAT lub paragon, zgodnie z dyspozycją klienta przekazaną w zamówieniu.
3. Formy płatności:
• zapłata bezpośrednio przy odbiorze zamówienia lub w sklepie – przyjmujemy tylko płatność gotówką
• przedpłata za zamówione produkty jest przelewana na konto naszej firmy i po odnotowaniu wpłaty przesyłka zostaje wysłana
4. Zamówienia dostarczamy na terenie województwa mazowieckiego.
5. Koszt transportu za zamówione produkty pokrywa klient.
6. Koszty dostawy zostaną doliczone do zamówienia.
7. Rozliczanie niedopłat lub nadpłat – w związku z tym, że w sklepie SmakiGarwolina.pl sprzedawane są świeże wędliny i mięso, niepaczkowane to złożone zamówienia mają orientacyjnie okresloną wartość. Sklep zastrzega sobie możliwość do różnicy w wadze zamówionego towaru o 10-20 dkg. W przypadku wystąpienia różnicy większej niż 20 dkg Klient ma prawo do odmowy przyjęcia towaru. Ostateczna wartość zamówienia będzie widoczna na dowodzie dostawy (paragon lub f-vat), a Klient zobowiązany jest do zapłaty tej kwoty. Jeśli zapłata była w formie przedpłaty to różnice w wartości będą rozliczone w momencie dostawy.

V. DOSTAWY
1. W przypadku, gdy dane Klienta będą nieprawdziwe/niekompletne, zamówienie nie zostanie zrealizowane.
2. W razie nieobecności Klienta pod wskazanym w zamówieniu adresem i w wybranych przez niego godzinach dostawy, kosztami związanymi z dodatkową Dostawą zostanie obciążony Klient. Reklamacje zgłoszone w późniejszym terminie – nie będą rozpatrywane.
3. Istnieje możliwośc anulowania zamówienia. Musi to nastąpić najpóżniej do godz. 12:00 dnia poprzedzającego dostawę. W przypadku zamówienia na poniedziałek ostateczny termin to godz. 12:00 w piątek.
4. Możliwe darmowe dostawy w przypadku gdy miejsce dostawy zbliżone do trasy samochodów firmowych. Więcej informacji ustalanych jest telefonicznie lub e-mailowo.

VI. REKLAMACJE I ZWROTY
1. SmakiGarwolina.pl zobowiązują Klienta do sprawdzenia stanu zamówionych produktów zaraz po ich dostarczeniu, w obecności dostawcy. W przypadku stwierdzenia wad produktu lub nieprawidłowości w zamówieniu, Klient może zwrócić produkty jakie mu nie odpowiadają i za nie nie ponosi opłaty. Jednak za dostawę musi zapłacić.

VII. OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH
1. W trakcie rejestracji w sklepie SmakiGarwolina.pl Klient zostanie poproszony o podanie swoich danych osobowych, które będą wykorzystywane przez sprzedającego do realizacji zamówień oraz przekazywania pocztą elektroniczną listów informacyjnych i marketingowych związanych z ofertą i działalnością.
2. Klient składając zamówienie wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę SmakiGarwolina.pl. Podanie danych osobowych przez Klienta oraz zgoda na ich przetwarzanie są niezbędne do zrealizowania zamówienia przez Sklep. Klient ponosi odpowiedzialność za podanie nieprawdziwych danych osobowych.
3. Klient ma prawo wglądu do swoich danych oraz żądania uzupełnienia, uaktualnienia, lub ich usunięcia. Klient po zarejestrowaniu się może sam dokonać zmian, w sekcji “Twoje Konto”.
4. Klient może cofnąć wyrażoną uprzednio zgodę na przesyłanie mu informacji handlowej oraz ofert marketingowych poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@smakigarwolina.pl
5. Przechowywanie danych osobowych jest realizowane zgodnie z zasadami zawartymi w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr 133 poz. 883). Każdy Klient ma prawo do wglądu oraz przetwarzania swoich danych osobowych, a także prawo do wystąpienia o ich usunięcie.
6. Korzystanie ze zdjęć, treści, zawartych w sklepie internetowym SmakiGarwolina.pl – niezależnie od formy – jest niedozwolone, chyba że istnieje na to pisemne zezwolenie autora.

VIII. POSTANOWIENIA KOŃCOWE
1. Sklep internetowy SmakiGarwolina.pl zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu
2. W sprawach nieobjętych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy Kodeksu Cywilnego oraz ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dnia 31 marca 2000 r. Dz.U. Nr 22 poz. 271
3. SmakiGarwolina.pl nie ponoszą odpowiedzialności za niedostarczenie informacji przesłanej na wskazany przez Klienta adres e-mail, co może być wynikiem blokowania lub usuwania e-maili przez oprogramowanie zainstalowane na komputerze Klienta lub blokowania przez serwer pocztowy
4. Prezentowane na stronie produkty nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa, mają jedynie charakter informacyjny i związane z nim przepisy (art.71 kc)
5. Sklep SmakiGarwolina.pl zastrzega sobie prawo do zmiany cen produktów będących w ofercie sklepu, wprowadzania/wycofywania produktów z oferty, wprowadzania/odwoływania akcji promocyjnych
Zapraszamy do zakupów w sklepie internetowym SmakiGarwolina.pl

X

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

Będziesz otrzymywać powiadomienia o RABATACH, NOWOŚCIACH, PROMOCJACH

FreshMail.pl